Керівництво компанії

Photo of Nikolay Basanin

Микола Басанін
Директор Центру Розробки

Тел: +38 044 586 12 42 
Email: nbasanin@serena.com

Photo of Alexander Shevchenko

Олександр Шевченко
Менеджер Центру Розробки, Dimensions CM 

Тел: +38 044 586 12 33
Email: ashevchenko@serena.com

Photo of Iryna Lutsiuk

Ірина Луцюк
Менеджер по Тестуванню, Dimensions CM 

Тел: +38 044 586 12 44
Email: ilutsiuk@serena.com

Photo of Mikhail Mishustin

Михайло Мішустін
Менеджер Центру Розробки, SBM

Тел: +38 044 586 13 19
Email: mmishustin@serena.com

Photo of Yuriy Dmytriev

Юрій Дмитрієв 
Менеджер Центру Розробки, Solutions

Тел: +38 044 586 12 35
Email: ydmytriev@serena.com

Photo of Yulia Baltak

Юлія Балтак 
Менеджер по персоналу 

Тел: +38 044 586 12 36
Email: ybaltak@serena.com