Jump to content

Orchestrated IT Management користуються мільйони людей з Global 2000

Розробка

Управління життєвим циклом програмного забезпечення. »
Serena автоматизує повний цикл розробки програмного забезпечення, допомагаючи організаціям ефективно отримувати всі вимоги від зацікавлених осіб, легко працювати зі змінами вимог чи конфігурацій продукту та регулярно встановлювати нові версії програмного забезпечення. Serena допомогла тисячам організацій здійснити принципове поліпшення процесу розробки програмного забезпечення.

Релізи

Управління релізами програмних продуктів »
Serena Release Manager допомагає організаціям планувати, контролювати та автоматизувати встановлення всіх затверджених версій програмного забезпечення в тестовому, пре-продакшин та в продакшин середовищі. З Serena Release Manager ви можете автоматизувати процес управління збіркою нових версій програмного забезпечення, зробити безпечним та прогнозованим шлях до продакшина, розгортати продукти із впевненістю в їх цілісності та працездатності.

Сервіси

Управління ІТ сервісами »
Serena Service Manager це революційний процес-орієнтований підхід до ІТ Сервіс Менеджменту (ITSM). Serena допомагає IT організаціям зменшити загальну вартість обслуговування IT інфраструктури за рахунок простого конфігурування процесів у відповідності до типу надаваних сервісів, скоротити час вирішення проблем та підвищити задоволеність користувачів та продуктивність агентів завдяки використанню центру IT заявок.